Соціальний проект “Усі свої, бо всі ми – діти” спрямовано на посилення взаєморозуміння між молодими людьми Полтавщини. Проект сфокусовано на співпраці й соціальному включенні місцевих та внутрішньо переміщених молодих людей для покращення їхньої взаєморозуміння та інтеграції. Проект передбачає ознайомлення та застосування кращих практик соціального включення. Протягом спільних справ, участі у тренінгах і майстернях та навчального візиту до Швеції учасники проекту поглибили свої компетенції у галузі молодіжної співпраці та інтеграції молоді з різним культурним походженням. До участі у проекті було запрошено молодь шкільного та студентського віку; професіоналів, які працюють з молодими людьми – педагогів, соціальних працівників, психологів, а також представників адміністрації міста, що відповідають за політику у вказаній сфері.

ТермінПартнерствоСічень – Червень, 2016Проект “Усі свої, бо всі ми – діти” реалізовує Полтавська ГО “Педагогічний центр “АКАДЕМІЯ” у співпраці зі шведською ГО Newality Group за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва та Фундації Роберта Боша. 
АктивностіУ межах проекту передбачено проведення тренінгів соціального включення для підлітків “Я та Інший – як нам разом?”, проведення майстерень з журналістики, випуск спеціалізованих публікацій та здійснення навчального візиту української делегації до Швеції з метою ознайомлення з кращими практиками роботи з мігрантами та організації соціального включення для молоді.

Залишити відповідь