Відповідно до Порядку підвищення кваліфікації (постанова КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)) всі сертифікати та свідоцтва ГО Педагогічний центр “Академія” можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки ГО “Педагогічний центр “Академія” є суб’єктом підвищення кваліфікації. Наявність у ГО «Академія» статусу суб’єкта підвищення кваліфікації підтверджується:
пунктом 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, відповідно до якого суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам.

А також – пунктом 4.1. розділу 4 «МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» Статуту ГО «Академія», відповідно до якого до основних видів діяльності належить підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників;
наявністю у ГО Педагогічний центр «Академія» коду виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який включає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації.

Радо співпрацюємо з закладами освіти та окремими педагогами. Надамо консультацію та допоможеми вибудувати стратегію максимально ефективного підвищення кваліфікації.

Дізнатись більше про документи, отримані слухачами наших курсів, або перевірити їх можна за цим посиланням.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації можна переглянути за цим посиланням.

Напрями та курси підвищення кваліфікації
(натисніть, щоб перейти на опис курсу)

Інтеграція природничих дисциплін: європейські технології та проектний підхід.

Європейський вектор української школи: як застосувати скандинавський досвід в українських умовах (базова та старша школа).

Сучасні освітні тренди в українських умовах: формування соціальної компетентності школярів засобами соціальних проектів.

Щоб дитина полюбила книгу: технології педагогічної підтримки.

Сучасні освітні тренди в українських умовах: навчання не партою

Місія здійсненна: формування здатності до самоосвіти у підлітків 

Глобальні зміни клімату: інтегрованому спецкурсі та ідея «навчання для життя»

Як захопити школярів античною літературою